Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vizualizace

Vizualizace je velmi důležitá. Představte si v mysli, libovolně, co chtete, aby se stalo. Zapomněl jste klíče od domu, nebo se vám je nechcou hledat, prostě si představte, že vchod od domu je odemčený. Můžete cokoli. Představte si to čistě a jasně, vnímejte to, jako kdybyste to už měli a byli šťastní. K provedení vizualizace si napište přesně, co chcete. Popisujte co nejlépe! Co chcete, to se stane. Jestliže se to nepovede, uvědomte si, že je důvod, proč se tak stalo, snad proto, že potkáte (zažijete) něco lepšího, nebo to pro vás není nyní vhodná věc a vy to umět nemáte.
Vždy se ptejte, jestli je to ve vašem nejlepším zájmu. To také platí pro chybové elektronické zařízení a mnoho dalších věcí, prostě si představte jak počítač, auto, pračka atd. funguje bezchybně, a ono opravdu bude!
Nebo zkuste toto cvičení: Nabijte své fyzické tělo energií, položte před sebe kámen a zaměřte na něj zrak. Zavřete oči a představte si před vámi ten kámen a vaší energií mísící se s tímto předmětem. Zaměřte mysl na pohyb kamenu nalevo silou myšlenky, pak napravo, zpět doprostřed. Zaměřte mysl na pohyb kamenu směrem k vám, od vás, zpět na původní místo. Až uznáte za vhodné, otevřete oči. Pro cvičení s velkými objekty provádíme stejný postup, ale před sebe si dáme např. křeslo. Jako další je cvičení hýbat takto sám sebou.

Vizualizace je jedním z méně obvyklých a používaných "spiritů". Ossobně jsem to ještě nezkoušela, ale vy můžete =)

Obrazek